Düğün & Davet Organizasyonu

Yelki Çiftlik; Şık, seçkin ve bir o kadar natural ve 110 dönüm arazi içinde benzersiz düğün ve davet organizasyonları için ev sahipliği yapıyor.

Birbirinden farklı 3 ana ve 2 ara davet alanları ve bu alanların ön bahçelerinin dekorasyonunda doğal malzemeler kullanarak özel gün kutlamalarını masalsı bir atmosfere götüren bir yol izlendi.
Sayısız davet ve düğün organizasyonlarını birbirinden özgün ve titizlik, profesyonellikle gerçekleştiren firmamızın amacı planlanan her daveti hayallerinize göre kişiselleştirmek, benzersiz bir organizasyon süreci yaşamanızı sağlamaktır.
Dilerseniz çiftliğimizde, dilerseniz tercih edeceğiniz farklı bir beach, vadi, otel, ya da evinizin bahçesinde özenle tasarlayacağımız davet ve organizasyonlarınızda eşsiz deneyimler yaşayabilirsiniz. Yeni nesil kusursuz konseptler ile ister şık, isterseniz boho ya da rustik planlamalar için tercih edeceğiniz davet alanlarında düğününüzü planlayabiliriz.

Bize Hemen Ulaşabilirsiniz !

Aklınızdaki soruları bize sormak için aşağıdaki formdan bize iletişim bilgilerinizi göndermeniz yeterli. Ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

    Instagramda @yelkiciftlik

    Stark Ajans © 2023. Tüm Hakları Saklıdır.

    get our latest news

    Subscribe Our
    Newsletter